Kniha návštěv

Hi

Datum: 28.06.2020 | Vložil: HaroldIncop

algajate platvorm LiteForex kuidas mängida [url=https://et.naraparts.de/litecoin-rich-list/305/liteforex/]arvamus LiteForex kuidas alustada[/url] kommentaarid LiteForex õpi kauplema turul

Morava krásná zem

Datum: 06.07.2015 | Vložil: Palo

Včera 4.7.2015 náš mužský sbor z Vápenic vystoupil společně s Čečerou a DH Hrozenčané v Plevníku Drienovém na velmi vydařené akci "Morava krásna zem". Děkujeme pořadatelům za pozvání a vřelé přijetí. Všichni jsme se líbili, ale asi nejvíc Štěpán a jeho čarovná harmonika:)) !!

Solčany

Datum: 21.06.2015 | Vložil: Palo

Včera 20.června 2015 jsme byli v Solčanech přijati mimořádně vřele a nebýt řidičem kdoví jak by to dopadlo :))) Byli jsme skvěle pohoštěni a věříme, že pohostinnost budeme moci oplatit někdy u nás ve Vápenicích.
Ještě jednou děkujeme!!

Datum: 14.03.2015 | Vložil: Pavel

Neodolali jsme a tak máme taky facebook. Vejde sa tam teho víc. Tak sa podívajte a napište :)))

Hodové zpívání ve Vápenicích

Datum: 16.09.2013 | Vložil: Palo

Oslavou sborového zpívání se stalo nedělní odpoledne ve Vápenicích. Moc děkujeme našim kamarádům z Hútku a Krasavcům i kamarádkám z Čečery.

Datum: 13.07.2013 | Vložil: Palo

Rád bych poděkoval Vám všem kteří jste s námi přišli na Kopaničárské slavnosti oslavit 10. výročí založení našeho sboru. Vytvořili jste krásnou atmosféru.

Fašjanky

Datum: 20.02.2012 | Vložil: Marínka, Losky

Palo,
velice pekné fašjankové fotečky tu máce. Že mi ich prepálíš na CD, prosím ca. Já mám len ty od školy - něchcelo sa mi nosic foťák ze sebú. M

Re: Fašjanky

Datum: 21.02.2012 | Vložil: Palo

Máš ich mac! Ale já zas němám tý od téj školy - vymením :))

z Čech

Datum: 09.02.2012 | Vložil: Petr Rapant

Zdravím z Čech do kraje mého děda a jeho rodiny :)

Re: z Čech

Datum: 26.02.2012 | Vložil: Palo

Máme radosc, že sas dostal na naše stránečky, ale kerých Rapantóv si a odkel (kterých Rapantů jsi - přezdívka a odkud - Vápenice,Vyškovec,Žítková Hrozenkov)??

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek